Firma Infinity Distributors powstała w 2000 roku. Od kilkunastu lat zajmujemy się produkcją i organizacją produkcji odzieży dla dużych firm i sieci europejskich. W roku 2013 wprowadziliśmy na rynek własną markę MONOLOGO, która systematycznie zyskuje coraz szersze rzesze klientek.

MONOLOGO stworzyliśmy z myślą o wielkomiejskich, aktywnych i energicznych kobietach ceniących wygodę, casualową elegancję i indywidualizm. Wykorzystywane przez nas starannie dobierane, najwyższej jakości (o najwyższym stopniu wyczesania - często z tzw. przędzy merceryzowanej), miłe dla ciała dzianiny bawełniane i wiskozowe  pozwalają naszym projektantom tworzyć wyjątkowe ubrania na każdą okazję i porę roku.

W wysublimowany sposób łączymy klasykę z nowoczesnością, dzięki czemu klientki MONOLOGO czują się w naszych ubraniach nietuzinkowo, a zarazem niezwykle kobieco. Regularnie wprowadzamy nowe autorskie wzory, a krótkie serie dają naszym klientkom gwarancję niepowtarzalności ubioru. W kolekcjach MONOLOGO można znaleźć wszystkie odcienie szarości, czerni i bieli zestawione z mocnymi, odważnymi kolorami, co zapewnia dużą swobodę w łączeniu różnych wzorów i modeli.

Nasze nieszablonowe podejście do ubioru sprawia, że nasze klientki regularnie wracają po nowe produkty.